iPhone 7'lerin En Net Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

iPhone 7'lerin En Net Fotoğrafları İnternete Sızdırıldı

Apple'ın son model iPhone'larının tanıtılmasına kısa bir zaman kala telefonların en net fotoğraları internete sızdı. Çinli kaynaklar tarafından sızdırılan fotoğraflarda iPhone 7'lerin büyük oranda eski tasarımı koruduğu görünüyor.

Apple'ın merakla beklenen yeni telefonu iPhone 7'nin tanıtılmasına artık 2 ay kadar bir zaman kaldı. Telefonların tanıtım günü yaklaştıkça telefon hakkında yapılan sızıntılar da netlik kazanmaya başladı. Geçtiğimiz gün yapılan bir sızıntı ile bu sefer iPhone 7'lerin en net görüntüleri ortaya çıktı. Daha önce yapılan sızıntıları da büyük oranda destekleyen yeni görüntüler, yine güvenilir Çinli kaynakları tarafından ortaya çıkarıldı.

Daha önce yapılan sızıntılar ile iPhone 7'lerin uzay grisi yerine daha koyu bir gri ile geleceği, fiziksel home tuşu yerine dokunmatik home tuşu olacağı gibi bilgiler dillerde dolanıyordu. Bu sefer iPhone 7'lerin bu zamana kadarki en net fotoğrafının çekildiği iddia ediliyor. Telefonun ön ve arka yüzünü gösteren resimler yeni telefon hakkında pek çok detayı sunuyor. Öncelikle yıllardır her iPhone modelinde yer alan ses açma/kapama tuşu artık iPhone 7 ile tarih oluyor. Şayet sızan resimler doğruysa iPhone kullanıcılarınıın alışkanlıklarını değiştirmeleri gerekecek. Öte yandan daha öncede bahsi geçtiği gibi home tuşunun dokunmatik olma olasılığı sızan fotoğraf ile tekrar gün yüzüne geliyor. Büyük oranda iPhone 6S'lere benzeyen telefon beklenildiği gibi büyük farklılıklara sahip olmayacak.

Sızan fotoğraflar detaylı incelendiğinde iPhone 7'lerde çift arka kameranın olduğu ve Smart Connector girişinin yer aldığı görünüyor. Smart Connector sayesinde iPhone 7'lere klavye gibi aksesuarlar bağlanabilecek. Ayrıca yeni telefonun iPhone 6S'lerden 100 dolar daha ucuz olacağı da söyleniyor.

iPhone 7'nin Dokunmatik Home Tuşu Kesinleşti

Koyu Gri Renge Sahip iPhone 7 Konsepti Hayranlık Uyandırıyor


YORUMLAR