iPhone 8 Beklenildiği Kadar Pahalı Olmayabilir!

iPhone 8 Beklenildiği Kadar Pahalı Olmayabilir!

iPhone 8’in fiyatıyla dudak uçuklatacağı haberleri, neredeyse modelin duyurulmasıyla eş zamanlı olarak konuşulmaya başlandı. Ekim ayında raflarda yerini alması beklenen, Apple’ın en yeni iPhone  modeli için son fiyat tahminleri beklenenin altında seyrediyor.

Dünyanın en büyük finans şirketlerinden olan İsviçre merkezli UBS analisti Steven Milunovich’e göre iPhone 8, 870 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Modelin 256 GB'lık sürümünün de 1.070 dolardan satışa sunulabileceğini öne süren Milunovich, telefonun bu etiketine rağmen ciddi talep göreceğinin de altını çizdi.

iPhone 8'in tasarımına dair güçlü iddiaların ortaya çıkmasının ardından, 256 GB modeli için 1099 dolarlık satış bedeli öne süren Goldman Sachs’in analisti Simona Jankowski’nin ardından, gönüllere bir nebzede olsa su serpen Milunovich, 2017’de satılacak yeni iPhone modellerinin yüzde 45'inin OLED ekranlı iPhone 8'ler olacağını öngörüyor.

Üzerine eklenecek bir dolu vergiyle, ülkemize kaça mal olacağı merak edilen iPhonelarla ilgili yeni haberler için bizi takipte kalın!

Yeni iPhone'lar Suyu Dışarı Püskürtebilecekler

Apple, iPhone'a Geçmek İsteyenleri 'Gaza Getiren' Klipler Yayınladı

iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

YORUMLAR