iPhone 8 Cam Kasa ve Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

iPhone 8 Cam Kasa ve Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

iPhone 8 ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Bu sefer de KGI Securities'in Apple analisti Ming-Chi Kuo, yeni nesil iPhone'ların cam kasa ve kablosuz şarj özelliğine sahip olacağını iddia etti. Kuo'ya göre, Apple'ın cam kasa tasarımına geçme kararı, kablosuz şarj özelliğini kolaylaştırmak için yapılmış.

Ming-Chi Kuo'nun yatırımcılara gönderdiği notta, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek tüm iPhone modellerinde, kablosuz şarjı kolaylaştıracak bir cam kasa olacağına inandığını söyledi. Apple'ın uzun zamandır kablosuz şarj özelliğini getirmemiş olması, bu iddianın doğruluk payını yükseltiyor. Samsung gibi büyük rakipleri birkaç yıldır amiral gemisi telefonlarında bu özelliği kullanıyorlar, hatta Çin merkezli cihazlarda dahi artık kablosuz şarjı görebiliyoruz.

Gelecek yılın son aylarına kadar yeni nesil iPhone'lar hakkında daha çok iddia okuyacağız. Gündeme düşen herhangi bir bilgi bile haber değeri taşıyor. Bu noktada "mantık" çerçevesinde ortaya atılan her iddiayı sizinle paylaşacağız. 

iPhone 8 için Kavisli ve Çerçevesiz Ekran İddiası

iPhone 8'de Cam Kaplama Ve Geliştirilmiş Ekran Paneli Yer Alacak

YORUMLAR