iPhone 8 Çok Yakında Tanıtılabilir

iPhone 8 Çok Yakında Tanıtılabilir

Sonbahar yaklaşıyor. Teknoloji dünyasının gözü, her sonbaharda düzenlenen Apple etkinliğine odaklanmış durumda.

Apple'ın her yıl düzenlediği basın etkinliği özellikle bu yıl, iPhone 8 tanıtımına ev sahipliği yapacağından dolayı oldukça önemli. 9 - 5Mac web sitesinde ve Fransızca olarak yayın yapan Mac4Ever'da yayınlanan haberlere göre, söz konusu etkinlik 12 Eylül Salı günü gerçekleşecek.

Bu bilginin kesin olarak nereden alındığı haberlerde yayınlanmadı, ancak Apple'ın geçtiğimiz yıllarda sadık kaldığı lansman programları ile aşağı yukarı örtüştüğü anlaşılabiliyor. Geçen sene yapılan tanıtım için Apple, lansmanın basın davetlerini 29 Ağustos gibi postalamış ve etkinliği eylül ayının ilk hastasında gerçekleştirmişti.

Görünen o ki, Apple aynı zaman çizelgesine sadık kalırsa, ağustos ayının son haftasında basın davetiyelerinin gönderilmiş olması son derece muhtemel görünüyor. Ancak otorilere göre bu yıl, iPhone 8 cihazlarının piyasa arzının geçtiğimiz yıllara oranla daha az olması da mümkün. Bundan dolayı, bu yıl iPhone 8'leri piyasada hemen bulabilmek geçen yıllara göre çok daha zor olacak.

9 - 5Mac web sitesinin haberine göre bu yıl Apple, söz konusu basın lansmanını yeni kampüsünde bulunan Steve Jobs tiyatrosunda yapabilir. Ancak unutmamak lazım, Apple ile ilgili tüm bilgiler şirket tarafından doğrulanmadığı sürece sadece birer söylentiden ibaret olabiliyor.

iPhone 8, Foxconn Üretim Bandında Görüntülendi

iPhone 8, Saniyenin Milyonda Birinde Yüzünüzü Tanıyacak

iPhone 8'in En Net Görüntüleri!

YORUMLAR