Gelecek Yıl iPhone 7S Yerine iPhone 8 Gelecek

Gelecek Yıl iPhone 7S Yerine iPhone 8 Gelecek

Apple'ın gelecek yıl piyasaya sürmeye hazırladığı iPhone 8, meğer sessiz sedasız İsrail ofisinde geliştiriliyormuş. Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre, radikal bir tasarımla 10. yılını kutlamak isteyen şirket, iPhone 7S yerine iPhone 8 ile karşımıza çıkacak. Bunun için İsrail ofisini kullanan Apple'ın donanım üzerine yoğunlaştığı bildirildi.

iPhone 8 özellikleri hakkında bilgilerimiz henüz kıt ama bazı raporlar (ki buna MacRumors'da dahil), şirketin parmak izi sensörü ve alt-üst çerçeve gereksinimini ortadan kaldıracak girişimler yaptığını gösteriyor. Diğer yandan iPhone 8'in bazı donanımlarının İsrail ofisinde çalışanlar tarafından geliştirildiği de bir Apple çalışanı tarafından sızdırıldı. Apple çalışanının söylediklerini bizlerle paylaşan Business Insider, şimdilik iPhone 6S ve iPhone 7'den çok farklı bir cihazın bizi beklediğini ifade etti.

Burada önemli olan nokta iPhone 7S gibi bir ifadenin kullanılmaması oldu. Business Insider editörü, üzerine basa basa çalışanın iPhone 8 ifadesini kullandığını söyledi. Apple sözcüsü ise spekülasyonlar üzerine yorum yapmayacağını belirtti.

iPhone 8'in Yapım Aşaması A11 Çekirdeklerinin Üretimiyle Başladı

iPhone 7'nin Dumanı Tüterken iPhone 8 Dedikoduları Ortaya Çıktı

YORUMLAR