iPhone 8 için Kavisli ve Çerçevesiz Ekran İddiası

iPhone 8 için Kavisli ve Çerçevesiz Ekran İddiası

Apple'ın bir sonraki telefonunun iPhone 8 olacağını bilmeyen kalmadı. Yeni nesil telefon Apple'ın 10. yıl modeli olacak ve adını teknoloji tarihine altın harflerle yazdırması bekleniyor. Hal böyle olunca iPhone 8 ile ilgili iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de iPhone 8'in çerçevesiz ve kavisli ekrana sahip olacağı iddiası ortaya atıldı.

Son yıllarda iPhone ile ilgili ortaya atılan sızıntılarda hep bir çerçevesiz ekran mevzusu vardı. Hatta ütopik videolar üretiliyor ve kullanıcılar hiç olmayacak teknoloji için yıllar öncesinden yanıltılıyordu. Fakat uzun zamandır ilk defa analistler iPhone 8 hakkında ciddi bir iddiada bulunuyorlar. Barclays analistleri, Apple'ın tedarik zincirinden aldıklarını beyan ettikleri tahminlere göre, iPhone 8'in ekranı 4.7 inçten 5 inçe, iPhone 8 Plus'ınki ise 5.5 inçten 5.8 inçe çıkabilir. Bununla beraber iPhone'lar kavisli ekrana sahip olabilir.

Apple, iPhone'ların çıkışının 10. yılı olması nedeniyle  tasarımda çok radikal değişiklikler yapabilir. Bu konuda konuşmak için çok erken olsa da, iddiaları kaale almakta fayda var. 

iPhone 8'de Cam Kaplama Ve Geliştirilmiş Ekran Paneli Yer Alacak

iPhone 8 Gelecek Yıl 3 Farklı Cihazla Çıkış Yapabilir


YORUMLAR