iPhone 8 Lansmanı Hangi Cihazlardan İzlenebilecek?

iPhone 8 Lansmanı Hangi Cihazlardan İzlenebilecek?

Başta Apple'ın en üstündeki ismi Tim Cook olmak üzere neredeyse tüm şirket 12 Eylül Salı günü Türkiye saati ile 20.00'de gerçekleşecek olan etkinliğe hazırlanıyor. Etkinliğin Apple'ın yeni üssü Apple Park'ta ve Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına yapılan salonda gerçekleştireleceği kesinleşti. Davetlilere ve medya mensuplarına bu şekilde davetiyeler yollandı. Tabi herkesin bu etkinliği yerinde izleme fırsatı olmayacak. Apple çok kısıtlı sayıdaki gazeteciye davetiye yolladı. Bu yüzden Apple her sene olduğu gibi bu etkinliği de sitesi üzerinden canlı yayınlayacak. Fakat bu canlı yayını da herkes izleyemeyecek. 

Apple, çoğu konuda olduğu gibi düzenlediği etkinliklerin canlı yayınında da kısıtlama yapıyor. Sizden ya ürettiği cihazlara sahip olmanızı istiyor ya da izin verdiği tarayıcıları kullanmanızı istiyor. 

Apple Lansmanı Nasıl İzlenir?

Apple'ın iPhone, iPad ya da Mac cihazlarından birine sahipseniz lansmanın canlı yayınını buradaki adresten yalnızca Safari tarayıcısını kullanarak izleyebilirsiniz. iPhone, iPad ya da Mac'iniz olsa da canlı yayını başka bir tarayıcıdan izlemeniz mümkün değil. 

Apple'ın ürettiği bu cihazlardan birine sahip değilseniz hemen üzülmeyin. Windows 10 kullanıcısı olmanız da lansmanı izlemeniz için yeterli. Microsoft'un Windows 10 için hazırladığı Microsoft Edge tarayıcısından da canlı yayını izlemeniz mümkün. Yine buradaki adresten canlı yayını izleyebilirsiniz.

Steve Jobs Salonu, 12 Eylül Apple Etkinliği için Hızla Hazırlanıyor

YORUMLAR