iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

Apple'ın merakla beklenen amiral gemisi iPhone 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte yeni cihazla ilgili bilgileri merak eden kullanıcıların sayısı da bir hayli arttı. İşte iPhone 8 tanıtım tarihi ile ilgili yeni bilgiler:

Bir konuda Apple'ın hakkını vermek gerekiyor, adamlar gerçekten harika lansman yapıyor. En basit özellikleri bile öyle bir tanıtıyorlar ki, yanınıza popcorn alıp izlemek istiyorsunuz. Her yıl Eylül ayında gerçekleştirilen lansmanın bu sene de aynı dönemde yapılmasını bekliyoruz. Hatta Mac4Ever isimli internet sitesi tarih bile verdi: 12 Eylül

iPhone'un 10. yılı olması sebebiyle 12 Eylül tarihinde Apple'dan radikal yenilikler bekliyoruz. Konuyla ilgili sızdırılan bilgileri daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu bilgiler ışığında konuşmak gerekirse, ilk olarak yüz tarama özelliğine sahip 3D kamera dikkat çekiyor. Diğer yandan kablosuz şarj ve çerçevesiz cam da güçlü iddialar arasında yer alıyor. 

Güvenilir kaynaklardan sızdırılan bilgilerin bu güne kadar yanıldığına pek şahit olmadık. Yine de kesin konuşmak için 12 Eylül tarihini beklemek zorundayız. 

İşte Karşınızda Bronz Renkli iPhone 8!

iPhone 8, Saniyenin Milyonda Birinde Yüzünüzü Tanıyacak

iPhone 8, Foxconn Üretim Bandında Görüntülendi

YORUMLAR