iPhone 8 Renkleri Belli Oldu

iPhone 8 Renkleri Belli Oldu

iPhone 8’in gün yüzüne çıkmasına sadece bir ay kaldı ancak yeni iPhone modeli hakkında hemen hemen her şeyi biliyoruz. Fakat halen merak uyandıran birkaç detay var.

iPhone 8’in tanıtılacağı tarihe çok az bir süre kala, hakkındaki sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yeni gelen haberlere göre Apple, Rose Gold, Jet Black ve Space Grey adını verdiği mevcut üç renkte de güncellemeye gidiyor. Bakır, Parlak Siyah ve İnci olarak adlandırılan üç farklı iPhone 8 modelini sızdırılan fotoğraftan görebiliyorsunuz. Ancak fotoğraf kalitesinin düşük olması sebebiyle renkler hakkında detaylı analiz yapmak ne yazık ki mümkün değil.

Apple mevcut renklerde güncellemeye gitmeye hazırlanıyor ancak bunların dışında bir renk tercih eder mi henüz bilmiyoruz. Örneğin, iPhone 7 serisinin Deep Blue renk seçeneğiyle birlikte tanıtılacağı haberleri gelmişti. Ancak yakın kaynaklardan gelen haberlere göre şirket, bu kararını son dakika değiştirmiş.Kim bilir, belki iPhone 8 modelinde bu renk seçeneğini görebiliriz.

iPhone 8’in rengiyle ilgili gelen ilk haberler, beyaz versiyonunun satışa çıkabileceği yönündeydi. Apple Watch’ın beyaz kordonlu modelini düşündüğümüzde bu oldukça mantıklı.

Apple’ın iPhone’un 10. Yıldönümü için önemli değişiklikler yapacağını biliyoruz. Şüphesiz bu yeni gelişmeler hepimizi heyecanlandırıyor. Siz de iPhone 8’in yeni renkleriyle ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

iPhone 8'in Yeni Bir Özelliği Daha Sızdırıldı!

Doğrulandı! İşte iPhone 8’in Ekran Tasarımı

Yeni iPhone 8 Konseptine Bayılacaksınız!

YORUMLAR