iPhone 8 Tanıtılıyor! iPhone 8 Lansmanı Türkçe Canlı Yayın İzle

iPhone 8 Tanıtılıyor! iPhone 8 Lansmanı Türkçe Canlı Yayın İzle

Apple iPhone 8 ve iPhone X tanıtımının gerçekleşeceği iPhone 8 lansmanını Türkçe canlı yayın izlemek istiyorsanız bugünkü yayınımızı kaçırmayın. “iPhone 8 tasarımı nasıl olacak?”, “iPhone 8 özellikleri beklediğimiz gibi mi olacak? “iPhone 8 ne zaman çıkacak?”, “iPhone 8 fiyatları ne kadar olacak?” gibi birçok sorunun yanıt bulacağı iPhone 8 lansmanında gelişmeleri Tamindir ekibi olarak canlı yayında sizlere aktaracağız.

iPhone 8 Lansmanı Türkçe Canlı Yayın İzle:

iPhone’un 10. yılı olmasıyla milyonların sabırsızlıkla beklediği Apple Özel Etkinliği (Apple Special Event), Türkiye saatiyle 20:00’de başlayacak. Tamindir olarak canlı yayından yarım saat öncesinde, tam 19:30’da Facebook sayfamızdan iPhone 8 lansmanı canlı yayını başlatacağız. iPhone 8 lansmanı Türkçe canlı yayın izlemek isteyenler için eş zamanlı olarak lansmanda konuşulanları sizlere aktaracağız, yeni iPhone’lar başta olmak üzere düşüncelerimizi sizlerle paylaşacak sizlerin yorumlarını değerlendirecek ve sorularınızı yanıtlayacağız.

iPhone X ve iPhone 8 Geliyor:

İlk defa Apple Park Steve Jobs Theater’da gerçekleşecek Apple etkinliğinde heyecanı artıran şey, elbette yeni iPhone’lar. 10. yıla özel iPhone modeli (iPhone X olması bekleniyor) ile birlikte iki iPhone (iPhone 8 ve iPhone 8 Plus) tanıtılacak. Özellikle tasarımı baştan aşağı yenilenen; ekran gövde oranı oldukça iyileştirilmiş, True Tone OLED ekrana sahip Face ID gibi ekstra özelliklerle donatılan 10. yıl özel iPhone modelini bekliyoruz. Şimdiye kadar cihaz hakkında birçok sızıntı gördük. iOS 11 GM sürümünde rastlanan kodlardan cihazın Apple’ca öne çıkarılacak tüm özellikleri belli oldu.

iOS 11:

Henüz tanıtılmadan fiyatıyla da odak nokta olan iPhone X ile önyüklü gelen iOS 11’i de atlamamak gerek. Son kullanıcı için de birçok yenilik sunan yeni iOS sürümü iOS 11’in final sürümünün ne zaman yayınlanacağı da lansmanda paylaşılacak. Final sürümüne kadar beklemek istemiyorsanız, “iOS 11 Nasıl Yüklenir?” rehber yazımıza göz atabilirsiniz. Cihazınızın iOS 11’i alıp almayacağını bilmiyorsanız “iOS 11 Alacak Cihazlar” haberimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Apple Watch 3 LTE, AirPods 2, 4K Apple TV:

Yeni iPhone’lar ve iOS 11 dışında LTE destekli Apple Watch 3, Apple’ın W1 çipine sahip tamamen kablosuz kulaklığı AirPods’un yenisi AirPods 2, 4K HDR özellikli kumandası da yenilenen yeni Apple TV’nin tanıtılmasını beklediğimiz Apple Özel Etkinliği’nde buluşmak üzere. Unutmayın, 19:30 Tamindir Facebook sayfasında canlı yayında olacağız.

YORUMLAR