iPhone 8 Tarihin En Çok Satan iPhone'u Olabilir

iPhone 8 Tarihin En Çok Satan iPhone'u Olabilir

Apple, gelecek yıl akıllı telefon piyasasındaki 10. yıldönümünü iPhone 8 ile kutlayacak. Bu artık iddia olmaktan çıkmış durumda, çünkü ismi resmen benimsedik. Konuyla ilgili bilgi sahibi kişilerden gelen raporlar da bunu doğruluyor ve yaklaşmakta olan yeni modelin eksiksiz bir temsil olacağına inanıyorlar. Son olarakta En Çok Satan iPhone olabileceğini ifade ediyorlar. 

Apple ürünleri konusunda tahminleri "genellikle" doğru çıkan KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 8'in şimdiye kadar en çok satan iPhone olacağını tahmin ediyor. OLED ekran ve kablosuz şarj özelliklerini de içinde barındırması beklenen telefonun, alıcılar için iyi bir kriter olacağı söyleniyor. Kuo ayrıca, Cupertino'daki kaynaklarından önemli bilgiler edindiğini ve iPhone 8'in 120 ile 150 milyon arasında satışı üzerine planlar yapıldığını açıkladı. 

Analistin bir önceki tahminine göre, 4.7 inç iPhone'un cam kasaya ve kablosuz şarj özelliklerine sahip olacağı düşünülüyor. Bunlar "resmileşmediği" sürece iddia olacak kalacak ve önümüzdeki aylarda gerçekleri öğrenebileceğiz. SizceiPhone 8 o kadar çok satabilir mi? 

Yoksa Apple iPhone 8, Samsung Galaxy S7’den mi İlham Alacak?

iPhone 8 Cam Kasa ve Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

YORUMLAR