iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

Steve Jobs Theater, 12 Eylül'de gerçekleşen Apple Etkinliğiyle birlikte kapılarını ilk kez açtı. Aylardır beklenen yeni iPhone’lar nihayet gün yüzüne çıkarken, merak edilen birçok soru da cevaplanmış oldu. iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın ABD fiyatının açıklanmasından sonra, bugün de Türkiye fiyatları belli oldu. iPhone X'in Türkiye fiyatını geçtiğimiz gün sizlerle paylaşmıştık. Merak edilen bir başka konuda, diğer iki iPhone'un fiyatının ne olacağıydı. İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye fiyatı!

Apple Etkinliğinin yıldızı üst düzey özellikleriyle iPhone X (iPhone 10) oldu. Apple’ın, ‘Akıllı telefon çağını değiştiriyoruz’ diyerek tanıttığı 10’uncu yıla özel modeli iPhone X, görüntüsüyle herkesi etkilemeyi başardı. ABD fiyatı 999 dolar olarak açıklanan iPhone X, Türkiye’de 6.099,00 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 

Peki, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye fiyatı kaç TL olacak? İşte bu sorunun cevabı da bugün belli oldu. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye satış fiyatı, n11.com’un açtığı ön sipariş sayfasında ortaya çıktı.

ABD fiyatı 699 dolar olarak açıklanan iPhone 8’in Türkiye fiyatı 4.199 TL olarak belirlenirken, iPhone 8 Plus da 4.799 TL fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunulacak.

Fakat iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın çıkış tarihinin ve Türkiye fiyatının Apple Türkiye tarafından resmi olarak henüz açıklanmadığını da belirtelim. Yani n11.com'daki fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

İşlemci ve kamera performansı güçlendirilen iPhone 8’in tasarımı, bir önceki modelle aynı çizgilere sahip. Tek fark, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın arka yüzeyinin yeni bir cam tabana sahip olması olmuş. Buna rağmen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a kıyasla çok daha güçlü olduğunu söylemeliyiz.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus hakkındaki detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın Türkiye fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

iPhone 8 Özellikleri, Fiyatı, Çıkış Tarihi

iPhone 8 Plus Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İşte iPhone X Türkiye Fiyatı!

YORUMLAR