iPhone 8 ve Note 8 Aynı Karede Görüntülendi

iPhone 8 ve Note 8 Aynı Karede Görüntülendi

Tanıtımı yeni yapılan Galaxy Note8 ile lansmanı beklenen Apple iPhone 8, aynı fotoğrafta görüntülendiler.

Geçtiğimiz gün düzenlenen özel bir etkinlikte Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 tüm dünyaya tanıtılmıştı. Oldukça pahalı bir etiketle raflara yerleşmesine çok az kalan Note 8, en dişli rakibi iPhone 8 ile aynı karede görüntülendi. Aslında görüntülenen iPhone 8'in bir prototip olduğunu hemen anlamışsınızdır. Apple'ın böyle bir fotoğraf yayınlaması kendi politikasına göre mümkün değil. Ancak, karşılaştırma yapılabilmesi açısından GSM Arena web sitesinde yayınlanan bu görüntüler, oldukça önem arz ediyorlar.

GSM Arena'nın, her iki telefon da üst sınıf cihazlar olsalar bile, farklı kategorilerde bulunduğu konusunda bir uyarı yazarak yayınladığı söz konusu fotoğraflar, Note 8'i bır phablet olarak değerlendiriyor. iPhone 8’in boyutları 143.5x71x7.5 olarak ifade edilirken, Note8’in ise 162.5x74.8x8.6mm boyutlarında olduğuna dikkat çekiliyor.

Her ne kadar söz konusu fotoğraflarda iPhone 8'in bir prototip olduğu ifade edilse de her iki cihazın da oldukça dikkat çekici birer tasarıma sahip olduğu hemen fark ediliyor.

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

iPhone 8 Çok Yakında Tanıtılabilir

iPhone 8, Foxconn Üretim Bandında Görüntülendi

YORUMLAR