iPhone 8 Yerine iPhone Edition İsmi Tekrar Gündemde!

iPhone 8 Yerine iPhone Edition İsmi Tekrar Gündemde!

Apple, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada yeni iPhone modellerinin 12 Eylül’de tanıtılacağını müjdelemişti.  Lansmanın gözdesi elbette Apple’ın amiral gemisi iPhone 8 olacak, ancak merak edilen başka bir konu daha var. 12 Eylül’de tanıtılacak diğer iPhone modellerinin isimleri ne olacak?

Apple, şimdiye kadar ki en iyi iPhone’unu 12 Eylül'de tanıtacak. Uçtan uca OLED ekran, neredeyse sıfır çerçeve ve yüz tanıma teknolojisi gibi özellikler fazlaca merak uyandırıyor. Apple’ın iPhone 8 ile birlikte üç yeni iPhone daha tanıtmasını bekliyoruz. Ancak isimleri konusunda hala gerekli kadar bilgiye sahip değiliz. Lansman günü yaklaştıkça detaylarda gün yüzüne çıkmaya başladı.

Raporlar şimdiye kadar Apple'ın geleneksel adlandırma mekanizmalarını kullanıp Apple'ın yeni iPhone'larını iPhone 7s, iPhone 7s Plus ve iPhone 8 olarak adlandıracağını varsaydı. Ancak gelen son haberlere bakarsak Apple, 12 Eylül’de tanıtacağı üç yeni iPhone'una; iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone Edition ismini verebilir.

9to5Mac’in Berlin’de düzenlenen IFA fuarından aldığı bilgilere göre Apple'ın yeni iPhone'ları iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone Edition olarak adlandıracağını açıkladı. Ayrıca 9to5Mac, bu haberi iki güvenilir kaynaktan edindiğini de belirtti.

iPhone'un 10. yıldönümü olması nedeniyle, Apple'ın en heyecan verici telefonuna özel bir isim vereceğini ummak oldukça makul. Zaten yeni iPhone’ları sadece iPhone 7S ve 7S Plus olarak adlandırmak sıkıcı bir dokunuş olurdu.

Tabii ki, bunlar sadece söylenti. Bu yüzden lütfen arkanıza rahatça yaslanın ve her şeyin gün yüzüne çıkacağı 12 Eylül tarihini bekleyin. Zira 10 yılın en görkemli lansmanı bizleri bekliyor olacak.

iPhone 8’in Fiyatı Belli Oldu!

iPhone 8 Hakkında Önemli Bir İddia Daha Ortaya Atıldı

iPhone 8'in Kablosuz Şarj Standı Görüntülendi

YORUMLAR