iPhone 8'in Ön Yüzü Tamamen Ekrandan Oluşabilir

iPhone 8'in Ön Yüzü Tamamen Ekrandan Oluşabilir

Apple'ın Eylül ayı içerisinde tanıtmaya hazırlandığı iPhone 8'in ekranına ait olduğu iddia edilen yeni bir görüntü sızdırıldı. Fakat bu görüntüdeki ekran alışılagelmiş akıllı telefon ekranlarının tasarımından biraz farklı.

Resmi tanıtım yapılana kadar ardı arkası kesilmeyen iPhone 8 tartışmalarına bir yenisi eklendi. Blog yazarı Evan Blass (evleaks) tarafından paylaşılan sızıntı görselde iPhone 8 olduğu iddia edilen akıllı telefon kılıflı halini görüyoruz. Fakat en çok dikkat çeken kısım ise ön kamera ve mikrofonun yer aldığı kısımda ekranın ikiye ayrılarak devam ediyor olması. Bu ayrılan kısımlarda bildirim çubuğunun bazı göstergeleri sağa ve sola konumlandırılmış.

Bu görüntü aslında gerçek bir fotoğraf değil. Yani bir render çalışması. Bu çalışmayı yapan firma ise iPhone 7'ye de kılıflar hazırlayan Urban Armor Gear firması. Görüntüdeki akıllı telefonun ekranına bakıldığı zaman Mart ayında hazırlandığı görülüyor. Yani eski bir render olsa da iPhone 8'in tasarımını birebir yansıtıyor olma ihtimali yine de yüksek.

iPhone 8 Tasarımı Bir Defa Daha Sızdı

iPhone 7S Plus'ın Tamamı Cam Gövdeli Tipi Sızdırıldı

YORUMLAR