iPhone 8’in SIM Bölmesi Yeni Renkleriyle Görüntülendi

iPhone 8’in SIM Bölmesi Yeni Renkleriyle Görüntülendi

Apple, iPhone 8’i bir hafta içinde açıklayacak, ancak lansman tarihine çok kısa bir zaman kalmasına rağmen sızıntılar gelmeye devam ediyor. Şimdi de iPhone 8'in bileşenlerini gösteren yeni görseller yayınlandı.

Benjamin Geskin, iPhone 8’in SIM bölmesini Twitter’dan yayınladığı fotoğraflarla paylaştı. Daha önce görmediğimiz bir renkte olan SIM bölmesi, şuanda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus renklerinden bir hayli farklı tonda. Apple, yeni amiral gemisinde iPhone’ların renk tonlarını biraz değiştirecek gibi gözüküyor.

Apple’ın bu yeni renge ne isim vereceği henüz bilinmiyor. Şimdilik altın ya da ‘Allık’ rengi olarak bahsediliyor, ancak Apple, iPhone’un 10. yılı olması sebebiyle bu renge özel bir isim verebilir. Ya da sadece altın der, emin değiliz.
Renk, hem sarı altın hem de roze altından daha koyu gözüküyor. Fakat bunun bir ışık yanılması olabileceğini de eklemekte yarar var.


Paylaşılan resimlerde SIM bölmelerinin mat bir renkte olduğu görülüyor. Bu nedenle iPhone 8’in yan ve arka gövdesinin nasıl bir yapıya sahip olduğu konusunda bizlere ipucu verebilir. iPhone 8’in (iPhone X ya da iPhone Edition da olabilir) gövdesinin cam bir yapıya sahip olmasını bekliyoruz. Doğal olarak paylaşılan SIM bölmesinin de parlak bir yapıda olması gerekiyor.

Bununla birlikte paylaşılan SIM bölmelerinin mat bir görüntüye sahip olduğunu görüyorsunuz. Fakat şunu da unutmamak gerekiyor, Jet siyah iPhone’un SIM bölmesinde de mat bir kaplama var. Bu nedenle kesin bir yargıya da varmak oldukça güç.

Aynı şey muhtemelen burada geçerli; iPhone'un kendisi ışıl ışıl olacak, ancak SIM bölmesinin iç kısmı mat görünümlü bir yapıya sahip olmaya devam edecek.

Önümüzdeki hafta tanıtılacak olan üç yeni iPhone'un üç farklı renkte sunulması bekleniyor: Bakır, parlak siyah ve inci. Ufak dokunuşlarda bulunulan iPhone 7S ve 7S Plus’ın cam ve alüminyum kasaları olacak, ancak iPhone 8’in camı paslanmaz çelikle birleştirecek.

Apple, 12 Eylül’de yeni evi Apple Park’ta düzenleyeceği özel bir etkinlikle yeni iPhone’ları duyuracak. Steve Jobs Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinliği heyecanla bekliyoruz, ancak son güne kadar sızıntıların devam etmesi oldukça muhtemel gözüküyor.

iPhone 8 Renkleri Belli Oldu

iPhone 8'in Fiyatı Tekrardan Doğrulandı

Steve Jobs Salonu, 12 Eylül Apple Etkinliği için Hızla Hazırlanıyor

YORUMLAR