iPhone 8'in Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

iPhone 8'in Tanıtım Tarihi Resmi Olarak Açıklandı!

Yapımı uzun süredir devam eden ve tasarımıyla bir uzay gemisini andıran Apple Park'ın ev sahipliği yapacağı ilk Apple etkinliğinin tarihi kesinleşti. Gelen haberlere göre bu yılki Apple etkinliği 12 Eylül tarihinde düzenlenecek.

Her yıl hareketli ve inovatif etkinlikler düzenleyen Apple, bu yılki etkinlik için davetiyeleri yollamaya başladı. 2016 Aralık ayından beri yapımı devam eden Apple Park'ta yapılacak olan etkinlik hem Apple'ın yeni kampüsünde düzenlenecek olması hem de şirketin 10. yılına girmesi nedeniyle kritik önem taşıyor. Öte yandan son zamanlarda yapılan sızıntılarla şirketin bu sene içerisinde 2 yeni iPhone 7 modeli daha tanıtacağını ve 10. yıla özel bir telefon geliştirdiğini biliyorduk. Buradan yola çıkarak etkinlikte 3 yeni iPhone modelini göreceğiz diyebiliyoruz. Apple çalışanları tarafından bir sonraki iPhone olması nedeniyle iPhone 8 kod adıyla anılan 10. yıl telefonu hakkında ise kesin bilgiler çok net değil.

Telefonların yanı sıra Apple Watch'larin ve Apple TV'lerin yeni sürümleri de bu etkinlikte boy gösterecek. Zaman içerisinde Apple'ın aldığı patentlere ve yapılan haberlere göz attığımızda şirketin yeni teknolojilere odaklandığını biliyoruz. Sanal gerçeklik, kablosuz şarj gibi spekülasyonlarla da adı anılan Apple'ın üzerinde çalıştığı yeni teknolojileri de bu etkinlikte görebileceğiz. Şirketin 10. yılı olması nedeniyle bir sonraki iPhone modeli ise herkes tarafından merakla bekleniyor. Ayrıca şirketin yazılım tarafında da yeni özellikler tanıtması ihtimaller dahilinde yer alıyor.

Apple, İran Yapımı Uygulamaları App Store’dan Kaldırdı

Apple, Siri'yi Yeniden Tasarlayarak Hizmete Alacak

YORUMLAR