iPhone 8'in Tasarımına Dair En Güçlü İddia Ortaya Çıktı

iPhone 8'in Tasarımına Dair En Güçlü İddia Ortaya Çıktı

iPhone 8'e dair ortaya çıkan ilk iddialar, yeni telefonun iPhone 7S'in biraz güçlendirilmiş hali olacağı şeklindeydi. Bugün ortaya çıkan yeni görüntü, bu iddiayı doğruladı.

Çin'de kullanılan Twitter benzeri Weibo üzerinden yayınlanan bir görselde görüntülenen üç kasanın, iPhone'un yeni modellerine ait olduğu söylenirken, yan yana duran kasaların iPhone 7S, iPhone 8 ve iPhone 7S Plus'a ait olduğu da belirtildi. Resimde dikkat çeken en önemli detay ise iPhone 8'in kamerasıydı. Kamera, diğer modellerden farklı ve daha önce gördüğümüz şekilde dikey olarak tasarlanmıştı. Tüm bunlarla birlikte boyut olarak 7S ile neredeyse aynı olduğu görülen yeni telefonun, çok az daha uzun olduğu da gözden kaçmadı. Bu özelliği ile ekranının Samsung Galaxy S8'e benzeyebileceği söylenirken, bu ekranın OLED teknolojisi kullanmasının çok muhtemel olduğu düşünülüyor.

Oldukça gerçekçi duran bu kasalara rağmen, bunların deneme amaçlı üretilmiş olma ihtimalleri de bir hayli yüksek.  Apple, son sürümde bu kasa tasarımlarından hiçbirini kullanmayabilir. Oldukça heyecanla beklenen ve onlarca söylenti habere konu olan iPhone 8'e dair detaylı açıklamaların ise ay sonunda gelmesi bekleniliyor. 

iPhone 8'in Yeni Konsept Tasarımı Cihaz Hakkında Bilgiler Veriyor

iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

iPhone 8 Fiyatı ile Dudak Uçuklatacak

YORUMLAR