iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

İlk iPhone'un çıkışının üzerinden on sene geçmesi münasebetiyle, Apple'ın bu sene için yeni tasarımıyla kullanıcılarının karşısına çıkması bekleniyor. Adının iPhone 8 olacağı tahmin edilen telefona dair görseller internette yayılmaya devam ediyor. 

OnLeaks ve GearIndia tarafından ortaya çıkarılan yeni videonun, daha doğrusu render çalışmasının, iPhone 8'in geliştirme sürecinde yapılmış çalışmalardan bir tanesi olduğu belirtildi. Yani videoda yer alan tasarımın yüzde yüz piyasaya çıkan ürünle aynı olamayabileceğini söyleyen yayın mecraları, yine de bunun bize küçük bir fikir vermesi açısından önemli olduğunu ve telefonun bu tasarıma sahip olma şansını bulunduğunun altını çizdiler.

AMOLED ekranı ve küçük bir çerçevesi olduğu görülen iPhone 8 tasarımının, 143.5 x 70.9 x 7.7mm boyutlarında olduğu ve bunun  Apple standartlarında 5.8-inch büyüklüğe denk geldiği söylendi. İnce çerçevesi sebebiyle daha büyük bir ekrana sahip olmasına karşı daha küçük bir telefon olarak karşımıza çıkacak iPhone 8'in, en dikkat çekici tarafı ise kameraları oldu. Ön ve arka kameraları hemen göze batan iPhone 8 tasarımında, TouchID olmadığı da görüldü. 

Bu sene iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus olmak üzere üç farklı telefonla piyasaya çıkması beklenene Apple, henüz yeni telefonlarına dair resmi bir açıklama yapmış değil. Fakat her sene olduğu gibi Apple'ın, bu sefer de yüksek kaliteli telefonlarla tekrar piyasaya döneceği kesin. 

iPhone 8'in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Yeni iPhone'lar Suyu Dışarı Püskürtebilecekler

Yeni iPhone 8 Konsept Videosu Taşları Yerinden Oynatacak

YORUMLAR