iPhone Balık Yemi Oldu!

iPhone Balık Yemi Oldu!

Apple’ın ürettiği iPhone modelleri çok farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Daha önce sizlere aktardığımız gibi onlarca farklı alanda işlevselleşen telefonlar, bu sefer hiç olmadıkları bir yerde karşımıza çıktılar. Bir Youtube kullanıcısı, iPhone’dan balık yemi yaptı.

Bir iPhone’un balıkları kendine çekebileceği fikrinin ne kadar saçma olduğunu konuşmaya gerek yok. Herhalde buna dair bir videoyu hazırlayan How Ridiculous ekibinden başkasının aklına da böyle bir şey gelmezdi. Ancak videonun sonunda biz ön yargılı insanların ne kadar haksız olduğunu da tekrar görme şansı yakaladık.

Videonun yayınlanmasının ardından bunun bir kurmaca olduğunu söyleyenlerin sayısı bir hayli fazla oldu. Yine de videoyu hazırlayan Brett Stanford, bütün her şeyin doğru olduğunu ve bir balık yakalamak için sadece 15 dakika beklemesi gerektiğini iddia etti.

Apple’a bile sorsak bunun sebebini açıklamakta zorlanır. Buna rağmen şirket ne yaptıysa aynısını iPhone 7’de de yapması lazım. Hatta yeni telefonu su geçirmez olursa, balıkçıların yeni gözdesi olması da kaçınılmaz.  Lafı daha fazla uzatmadan, iPhone’nun balık yemi olduğu o video ile sizleri baş başa bırakalım.

iPhone 7'nin Bu Özelliklerini Duyduktan Sonra Android'i Bırakmayı Düşünebilirsiniz

iPhone 7s Hiç Çıkmadan iPhone 8 Çıkabilir

Tim Cook Apple'ın Karizmasını Kurtarmak İçin iPhone 7'yi Masaya Sürdü

YORUMLAR