iPhone için Skype Tamamen Yenileniyor

iPhone için Skype Tamamen Yenileniyor

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan sesli ve görüntülü konuşma programı Skype'ın iPhone versiyonu baştan aşağı yenilenerek güncelleniyor. Resmi blog üzerinden duyurulan güncelleme iPhone için Skype'ın bugüne kadarki en büyük güncellemesi olacak.

Skype'ın Android versiyonunun güncellenmesinden sonra iOS kullanıcıları da bir süredir Skype'ın güncellenmesini bekliyordu. Skype 5.0 ile birlikte grafik ve görünümü tamamen yenilenen uygulama, kullanıcılara daha rahat bir kullanım deneyimi sunacağa benziyor. Android ve Windows Phone uygulamalarına benzeyerek daha modern bir görünüm kazanacak olan uygulamanın bir hata içinde global olarak indirilmeye başlanacağı açıklandı.

iOS için özel olarak tasarlanan uygulama, eski versiyonuna göre çok daha hızlı çalışacak. Güncelleme ile gelecek yenilikler:

  • Skype 5.0'ı kullanmaya başlar başlamaz farkedeceğiniz ilk şey hız olacaktır. Eski versiyonuna göre yaklaşık 5 kıt hızlı çalışacak olması kullanıcılarını oldukça mutlu edebilir.
  • Sorunsuz geçişler sayesinde, konuşmalardan kişi listenize yada favorilerinize problemsiz ve rahatça geçiş yapabileceksiniz.
  • Daha entegre hale getirilen uygulama üzerinde kolayca grup mesajlaşmaları başlatabileceksiniz. Ayrıca çevrımdışı olan arkadaşlarınıza gönderdiğiniz mesaj ve fotoğraflar online olduklarında anında ulaşacak.
  • Bir çok Skype kullanıcısının uygulamayı birden fazla cihaz üzerinde kullandığı bilinerek, daha akıllı bir sisteme geçirilen uygulama ile bilgisayar yada diğer cihazlarınız üzerinde okuduğunuz mesajlar okundu olarak işaretlenecek ve bu sayede diğer cihazlarınıza geçiş yaptığınızda aynı mesajları kontrol etmek yada okumak zorunda kalmayacaksınız.

Güncel versiyonuna göre oldukça büyük geliştirmeler geçirecek olan iPhone için Skype uygulamasını önümüzdeki bir hafta içerisinde indirebileceğiniz Skype bloğunda yazıyor. Skype güncellenir güncellenmez mutlaka indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Skype 5.0 için Hazırlanan Tanıtım Videosu:

iOS İçin Egzersiz ve Spor Uygulamaları

YORUMLAR