iPhone İçin Yeni Yahoo! Weather Uygulaması Çıktı

iPhone İçin Yeni Yahoo! Weather Uygulaması Çıktı

Yahoo! bugün bloğunda yeni iOS uygulamasını duyurdu: Yahoo! Weather.

Yahoo! Weather uygulaması iPhone, iPad ve iPod Touch için App Store’dan şu anda indirilebilir durumda. Uygulamayı hemen buradan da indirebilirsiniz.

Yahoo!, uygulama için yayımladığı yazıda şunlara değindi: “Hava durumunu kontrol etmek günlük rutinlerden biri fakat bu rutin olmak zorunda değil. Çoğumuz için hava durumuna bakmak anlık bir alışkanlık haline geldi. Kısacası hava, sayıları okuma tahminlerinden çok daha fazlasıdır.”

Yahoo!, bu uygulamada, anlık yerel koşulları göstermek için diğer hava durumu uygulamalarından farklı olarak, Flickr topluluğundan güzel resimler kullanmış ki burada tahminler hakkında bilmek istediğiniz tüm ayrıntılar mevcut. Hava durumunu okumaktansa onu göreceğinizi söylüyor Yahoo!.

Uygulama içinde dünyanın dört bir yanından hava durumunu gösteren çarpıcı fotoğrafları bulacaksınız. Telefonunuzu biraz eğerek, sizin için önemli yerlerde mevcut havayı yansıtan fotoğraflar arasında kaydırma yapabilirsiniz. Hava durumu ayrıntılarını almak ise son derece kolay. Tahminin hızlı bir görüntüsü için sıcaklığa tıklayın ya da nem, rüzgar, basınç, radar haritası ve benzeri bilgileri almak için aşağı kaydırın.

Yahoo!, asıl özelliğin, tüm dünyada her ülkenin her şehrini kapsayan her hava koşulu için sabah, öğle ve akşam saatlerine ait harika fotoğraflara sahip olmak olduğunu belirtiyor. Yahoo!, kullanıcılardan Flickr Group’a favori yerlerinin fotoğraflarını göndermelerini istiyor. Bunun için fotoğrafçı olmanız gerekmediğini de ekliyor.

Twitter'ın Müzik Servisi ve iOS Uygulaması Yayına Başladı

YORUMLAR