iPhone Telefonunuzun Ekranı Kırılırsa Evden Bile Çıkmadan Tamir Etmek Artık Mümkün

iPhone Telefonunuzun Ekranı Kırılırsa Evden Bile Çıkmadan Tamir Etmek Artık Mümkün

iPhone telefonlarınızın başına bir şey gelirse, tamir etmek için artık koltuğunuzdan bile kalkmayacaksınız. StarFix imdadınıza yetişecek. 

Kaza geliyorum demez. Cebimizden elimize aldığımız telefonları yere düşürmemiz her zaman olasılık dahilinde. Özellikle bu telefon bir iPhone ise insanın yüreği “cız” ediyor. Telefonu servise götürmek, servis süresi bitmişse bir sürü para vermek, ya da servisi ikna etmeye çalışmak son derece uzun ve meşakkatli bir süreç. Öte yandan iPhone ekranı değiştiren oldukça başarılı başka servisler biliyor olsanız da, cihazı bunlara teslim etmek var olan garantiyi tamamen ortadan kaldırabiliyor. Kısaca iPhone ekranlarına bir şey olursa bir sıkıntılar yumağı ruhumuzu daraltıyor.

Ancak ABD’de Apple App Markette yayınlanan bir uygulama Apple cihazlarınızın başına ne gelirse gelsin, ülkenin neresinde olursanız olun servisi evinize getiriyor ve Apple ile yaptığı anlaşma çerçevesinde garanti kapsamını da zorlamıyor. StarFix şu anda sadece ABD’de bile belli bölgelere servis veriyor. Ancak bu kısıtlı durum, bu servisten ilham alarak başka ülkelerde de bu tür “startup” şirketler kurulmayacağı anlamına gelmiyor.  Starfix henüz çok yeni bir servis hizmeti, New York kentinde bir ay içinde yaklaşık 30 bin dolarlık servis hizmeti vermiş ve bu rakam yükseliyor. Bu tür hizmetler hemen yayılabilseler aslında tüketiciler için ne kadar faydalı bir iş yapmış olacaklar. 

iPhone 6 Gerçekten Dayanıklı Bir Telefon Mu?

YORUMLAR