iPhone ve Android için Resmi Office Uygulaması Ücretsiz Oldu

iPhone ve Android için Resmi Office Uygulaması Ücretsiz Oldu

Microsoft, bir süre önce hem iPhone hem de Android kullanıcıları için indirmeye sunduğu resmi Office uygulamasında önemli bir değişikliğe gitti. Kullanıcılara hareket halindeyken belgelerini düzenleme kolaylığı sunan Office uygulaması her iki platform için de ücretsiz oldu.

iPad kullanıcılarının uzun süredir beklediği resmi Office uygulamasının indirilmeye sunulması ile birlikte, iPhone ve Android için Office uygulaması önemli bir güncelleme aldı. Kullanıcıların Word, Excel ve PowerPoint dosyalarını mobil cihazlarından görüntülemesine ve düzenlemesine imkan tanıyan Office Mobile uygulaması, ev kullanıcıları için ücretsiz hale getirildi.

Son güncelleme öncesi kullanıcılar Office dosyalarını mobil cihazlarında ücretsiz olarak açabiliyorlardı. Ancak düzenlemek istediklerinde Office 365 aboneliği gerektirdiğini belirten sayfa ile karşılaşıyorlardı. Bu yüzden de resmi bir uygulama olmasına karşın çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmedi. Apple’ın ve Google’ın office uygulamalarının ücretsiz olduğunu gören Microsoft, kendi Office uygulamasını da ücretsiz yaptı. Office Mobile’ı son sürüme yükselten kullanıcılar Office uygulaması ile kullanmak istedikleri e-posta adreslerinle giriş yaparak Office uygulamasını hemen kullanmaya başlayabiliyor.

Ev kullanıcıları için ücretsiz olmasının dışında, hızlılık kazanan ve çeşitli hataların giderildiği resmi Office uygulamasını Tamindir aracılığıyla güvenli bir şekilde Android ve iPhone’unuza yükleyebilirsiniz.

Microsoft Office iPad İçin Yayınlandı

YORUMLAR