iPhone X'i Alır Almaz Kırmaya Çalıştı!

James Griffith isimli bir kişi, satışa çıktığı ilk gün iPhone X'e işkence gibi bir dayanıklılık testi uyguladı.

iPhone X'i Alır Almaz Kırmaya Çalıştı!

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone X, 3 Kasım'da raflardaki yerini aldı. Telefonun piyasaya çıkmasıyla birlikte, artık klasik haline gelen dayanıklılık testleri de ardı sıra gelmeye başladı. Fakat bu sefer ki diğerlerinden biraz daha farklı.

Saatlerce bekledikten sonra iPhone'una kavuşan ve canlı yayında duygularının sorulduğu anda heyecanlanarak telefonu yere düşüren genci hatırlarsanız. Geçtiğimiz günlerde İngiltere'de de benzer bir olay yaşandı, ancak bu sefer ki yanlışlıkla olmadı!

James Griffith isimli bir kişi, satışa çıktığı ilk gün iPhone X'e işkence gibi bir dayanıklılık testi uyguladı. İngiltere'nin başketi Londra'daki Apple mağazasından çıkar çıkmaz son model iPhone X'i kırma çabalarına başlayan Griffith'in asıl amacının ise bambaşka olduğu ortaya çıktı.

Telefonlara koruyucu kılıf üreten bir şirkette çalışan Griffith, aslında telefonun değil kılıfın sağlamlığını göstermek istiyormuş. 1000 dolarlık iPhone X'i, yerden yere savuran Griffith, denemelerinde başarısız olunca, çareyi iPhone sırasında bekleyen insanlardan yardım istemekte buldu. Fakat yine sonuç alamayan genç adam, sonunda pes etti ve hem iPhone X'in hem de telefon kılıfının ne kadar sağlam olduğunu herkese göstermiş oldu. Ne diyelim, tebrikler!

YORUMLAR