iPhone X'i Sadece 23.000 Dolara Çıktığı Gün Ayağınıza Getiriyor

Eğer iPhone X'e çıktığı gün sahip olmak istiyorsanız bunun için sadece 23.000 dolar ödemeniz yeterli.

Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone X kısa bir süre önce ön siparişe açıldı ve telefon ön siparişe açılır açılmaz yoğun bir ilgi gördü. iPhone X'i ön siparişle satan siteler kilitlendi; bir şekilde telefonu satın almayı başaran tüketiciler ise telefonlarını hemen alamayacaklar ve bir süre beklemek zorunda kalacaklar.

iPhone X'i çıktığı gün satın almak istiyorsanız sayılı adette mağazalarda bulunacak telefonu alabilmek için çok önceden bir Apple mağazası önüne gidip kamp kurmanız, günlerce Apple mağazası önünde beklemeniz gerekebilir, eğer bu derdi çekmek istemezseniz de parasını vererek telefonunuzu ayağınıza getirtebilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan e-ticaret sitesi ebay üzerinde bir kullanıcı 256 GB'lık iPhone X modelini listeledi. Bu telefonun fiyatı için ise oldukça yüksek bir rakam belirlenmiş, ilana girip göz attığınızda açıklama bölümündeki not gözünüze çarpıyor. Notta iPhone X'in çıktığı 3 Kasım günü satın alınacağı, uçakla nerede yaşarsanız yaşayın telefonun kapınıza getirileceği sözü veriliyor. İlan sahibi, bir miktar borcunu kapatmak için böyle bir iş yapmakta olduğunu, hem yeni yerler görme şansı da elde edeceğini dile getirmekte.

İlanın ne kadar güvenilir olduğu, telefonun gerçekten size teslim edilip edilmeyeceği bilinemiyor; fakat ilanın tüketim çılgınlığının son noktası olduğu bir gerçek. 23.000 dolar ülkemizde 87.000 TL civarında bir tutarak denk geliyor.

YORUMLAR