iPhone X'in Kutusu Sızdırıldı! iPhone 8 Yerine iPhone X mi Geliyor?

iPhone X'in Kutusu Sızdırıldı! iPhone 8 Yerine iPhone X mi Geliyor?

Bu yılın en çok merak edilen akıllı telefon şüphesiz yeni iPhone modeli. Bugüne kadar ismi hep iPhone 8 diye anılan yeni model, belki de iPhone X ismiyle gelebilir. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bir haberimizde bu ihtimali belirtmiştik, bugün ise yeni model olduğuna kesin olarak bakılan iPhone X'in perakende kutusu paylaşıldı.

İlk olarak Hollandalı LetsGoDigital sitesi tarafından paylaşılan bu görsel için sitede, ''Bu sabah Hollandalı bir telekomünikasyon sağlayıcısından bir iPhone kutusu aldık. (özür dileriz, adını söyleyemeyiz). Bize gönderilen kutu, aslında reklam amaçlıydı ancak daha fazla kitleye yararlı olabileceğini düşündük. Bu yüzden de açık ve görünür bir şekilde kutunun fotoğrafını paylaştık.'' açıklaması yapıldı.

Yeni iPhone modelinin tanıtılmasına 1 haftadan az kalmasına rağmen, telefonun ismi bile şu anda bilinmez bir hale gelmiş durumda. Bazı yabancı kaynaklar, iPhone'un onuncu yılına özel iki model birden gelebileceği ihtimalinin olduğunu düşünüyor. Ayrıca bu görselin Photoshop'tan kolayca hazırlandığını düşünen bir kitle de bulunduğunu belirteyim.

Mark Peters tarafından paylaşılan görsele büyük tepki geldiği için şu anda gizlenmiş durumda. Ancak gizlenmeden önce yabancı kaynaklar görseli temin etmeyi başarmış. Sonuç olarak, en net bilgiler için 12 Eylül'ü bekleyeceğiz ve Apple şirketi yılın en iyi telefonunu çıkarabilecek mi, göreceğiz.

iPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ve Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 8 Hakkındaki Sızıntı, Touch ID’nin Yerini Gösteriyor!

YORUMLAR