iPhone XS Konsept Videosu Yeni Telefonu Her Açıdan Gösteriyor

iPhone XS konsept video

Dünyanın en büyük teknoloji şirketi Apple, 12 Eylül günü yeni telefon modellerini tanıtmak için tanıtım toplantısı düzenleyeceğini duyurmuştu. Toplantı sırasında duyurulacağı düşünülen iPhone XS modeli için bugün bir konsept video yayınlandı.

Her sene olduğu gibi resmi duyurunun yapılmasına çok az süre kala yine üst üste yeni telefonlara dair konsept tasarımlar ve videolar yayınlanmaya başladı. Bugün yayınlanan videodaysa iPhone XS modeline dair tahmini tasarım yer alıyordu. 9to5mac isimli internet sitesi tarafından ortaya çıkarılan videoda, iPhone XS modelinin tahmini tasarımına dair birçok detaya yer verilirken, telefon birçok farklı açıdan görüntülenebildi.

iPhone XS modelinde iPhone X’te kullanılan tasarım anlayışının süreceği tahmin edilirken, Apple’ın daha küçük ekranla birlikte bütün kullanıcılara hitap etmek için harekete geçtiği ve daha güçlü işlemci ve donanımı, daha küçük bir kasanın içine sığdırdığı söylenenler arasında yerini almıştı. Yukarıda gördüğünüz videoda telefonun tasarımına dair birçok detay kendine yer bulurken, asıl telefonun ise 12 Eylül günü ortaya çıkacağı bir kez daha hatırlatıldı.

Üç iPhone modeli geliyor

iPhone XS modelinin yanı sıra Apple’ın 12 Eylül günü iki telefon daha duyuracağı tahminler arasında yer alıyor. 600 dolardan 700 dolara kadar değişecek üç modelin, benzer donanımsal özelliklere sahip olacağı düşünülürken, modellerin ekran boyutlarıyla birbirlerinden ayrılacakları yazılmıştı.

6-1.inch boyutunda LCD ekranlı modelin yanı sıra 5.8-inch ve 6.5-inch büyüklüğünde telefonlarla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanan şirketin bu planlarının gerçeği yansıtıp yansıtmadığını ise yine 12 Eylül tarihinde göreceğiz.

YORUMLAR