iPhone'dan Galaxy Note 8'e Veri Aktarımı Çok Kolay!

iPhone'dan Galaxy Note 8'e Veri Aktarımı Çok Kolay!

Öyle bir döneme girdik ki telefonundan gayet memnun olanlar bile yenisini almayı düşünür oldu. Başı Apple ve Samsung’un çektiği telefon savaşlarında, markalar tercih edilmek için her türlü yolu deniyor.

Huawei saldırgan bir tutum sergilerken, Samsung daha ılımlı bir politika izlemeyi tercih ediyor. Güney Koreli Teknoloji devi, Youtube üzerinden Apple’dan Samsung’a geçmenin ne kadar da kolay olduğuna dikkat çeken bir video yayınladı. ‘iPhone’umdaki her şeyi nasıl aktarırım?’ başlıklı videoda, Galaxy Note 8’in kutusunda yer alan adaptör ve iPhone şarj kablosu yardımıyla iki telefonu birbirine bağlayarak bu işlemin çok kısa sürede gerçekleştirilebileceği anlatılıyor.

iPhone'dan Galaxy Note 8'e Nasıl Veri Aktarılır?

Yapmanız gereken sadece bağlantıyı sağladıktan sonra Note 8’inizden ‘Smart Switch’ tuşuna dokunmak ve iPhone’unuzdan ‘Bu aygıta Güven?’ sorusuna ‘Güven’ seçeneğini seçmek. Ardından Note 8’in sizin için aktarılacakları listelemesini bekleyin. Dilediğiniz uygulama, görüntü, video, doküman… Kısacası eski telefonunuzdaki her şeyi tek seferde yenisine aktarabilirsiniz.

Malum çok uzun yıllardır iOS kullanan biri için bir anda Android’e geçmek kolay değil. En azından artık verilerinizin kaybolmadığını biliyorsunuz. Geriye tercih yapmak kalıyor, E ne diyelim kolay gelsin!

YORUMLAR