Iron Man Samsung Galaxy S6 Edge Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Iron Man Samsung Galaxy S6 Edge Bu Hafta Piyasaya Çıkıyor

Avengers: Age of Ultron’un vizyona girmesiyle, Samsung Iron Man serisini çıkaracağını açıklamıştı. O gün geldi çattı. Samsung Galaxy S6 Edge Iron Man Special Edition haftaya raflarda olacak.

Uzun zamandır; hatta daha Samsung Galaxy S6 serisi piyasaya çıkmadan önce, bir Avengers Galaxy S6 koleksiyon serisi talebi vardı. Samsung bir süre bu talepler için hiçbir tepki vermemiş, ancak talepler de durmamıştı. Avengers: Age of Ultron filmi ilk iki gününde 270 milyon dolar hasılat yapınca Samsung’dan ilk tepki geldi. Bir Iron Man S6 Edge serisi çıkaracağını açıkladı.

Samsung, manşetimizde kullandığımız görüntüyü yayınlayarak, gelecek hafta Iron Man S6 Edge koleksiyon serisini satışa çıkaracağını açıkladı. Samsung Güney Kore resmi Facebook sayfası bu posteri yayınlayarak Samsun ve Iron Man severleri heyecanlandırdı. Bu serinin normal Samsung Galaxy S6 Edge’den donanım farkı olmayacağı, ancak ara yüzünde bazı değişiklikler olabileceği konuşuluyor. Bu konuda henüz kesin bir bilgi yok.

Arka tarafında hafif kabartmalı bir Iron Man maskesi olan S6 Edge koleksiyon serisinden kaç adet yapıldığı, nerelerde satışa çıkacağı henüz açıklanmadı. Bu seriyi diğer Avengers kahramanlarının takip etmeyeceği de henüz bir sır.

Samsung Galaxy S6 Serisi Yenilmezler Koleksiyonu Çıkarmaya Hazırlanıyor

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Iron Man Serisi Görüldü

Siri’ye İlham Veren Yazılım Iron Man’in Jarvis’inden Geliyor

YORUMLAR