Iron Man Zırhı Gerçek Oldu!

Iron Man Zırhı Gerçek Oldu!

Hot Toys gibi şirketleri daha önce duyduysanız, inanılmaz derecede gerçekçi figürleri ürettiklerini biliyorsunuzdur. Birbirinden güzel ve büyük oyuncaklar üreten bu firmalar, birçok ayrıntıyı oyuncaklara ekleyebiliyorlar. The Toys Asia adındaki Çinli şirket ise, Iron Man zırhını gerçek boyutlarında ve tam animasyonlu bir şekilde üretmeyi başardı ve aksiyon figürü kavramını yepyeni bir seviyeye taşıdı. 

Uzaktan kumanda kullanılarak kontrolü sağlanan bu Iron Man figürü, Tony Stark'ın teoride yaptığı gibi her ayrıntıyı gerçekleştirebiliyor. Aşağıda izleyebileceğiniz 70 saniyelik videoda bunu kanıtlar nitelikte. Iron Man zırhının tüm iç ayrıntılarını görebileceğiniz bu video, 567 ayrı parçanın hareketlerini izlemenize de olanak tanıyor:

Tahmin edebileceğiniz üzere bu oyuncağın fiyatı da dudak uçuklatıyor. Toplamda 360 bin dolarlık bir fiyata sahip olan bu Iron Man zırhı, Çin yuanı olarakta 2.5 milyonluk bir fiyata tekabül ediyor. Bir oyuncak için bu kadar ücret ödenir mi size kalmış, üstelik başına bir şey geldiği takdirde yaşacağınız hayal kırıklığını da unutmamak gerekiyor. Yine de Iron Man zırhının gerçek olduğunu görmek bizi mutlu etti.

Elon Musk, Pentagon'a Iron Man Zırhı Yapabilmek İçin mi Gitti?

Hyundai Iron Man Zırhı Yapıyor

YORUMLAR