İş Bankası Warcraft Filmi İçin Oyun İçi Kampanya Başlattı

İş Bankası Warcraft Filmi İçin Oyun İçi Kampanya Başlattı

Türkiye İş Bankası, önümüzdeki haziran ayında vizyona girecek Warcraft filmi için oyunseverlerin bayılacağı bir kampanyaya imza attı. Bankanın resmi mobil uygulaması İşCep'ten aldığınız referans kodunu, World of Warcraft oyunu içerisindeki Iscep karakterine ilettiğiniz takdirde Warcraft filmi için çift kişilik sinema bileti kazanma şansı yakalıyorsunuz!

16 Mayıs'tan 29 Mayıs'a kadar sürecek kampanya için ilk olarak İşCep mobil uygulamasından hediye paketi kısmına girmeniz gerekiyor. Burada yer alan kampanya görseline tıkladıktan sonra "Referans Kodu Al" butonuna basarak, yalnızca size tanımlanan ve bir kere kullanabileceğiniz bir kod beliriyor. İşin güzel kısmı ise şimdi başlıyor.

World of Warcraft oyununda şimdilik sadece Twisting Nether (Horde için) ve Outland (Alliance için) realm'larında bulunan "Iscep" isimli karakteri, karakterinizin fraksiyonuna göre Warspear veya Stormshield şehirlerinde bulmanız gerekiyor. Sonrasında bu karaktere whisper atıyorsunuz ve size hemen cevap veriyor, "promosyon kodumu iletmek istiyorum" demeniz yeterli. Sonrasında uygulamadan aldığınız kodu kendisine iletiyorsunuz ve işlem tamam!

Burada korkunç olan nokta, İş Bankası'nın Iscep isimli WoW karakterlerini kendileri açmış olması. Karakterler NPC değil ve biri tarafından yönlendiriliyor. Neredeyse 2 haftalık sürecek bir kampanyada daima orada olacak bir hizmetli tutmak zor olsa gerek!

Eğer siz de Warcraft filmine sinema bileti kazanma şansı yakalamak istiyorsanız hemen referans kodunuzu Iscep'e iletebilirsiniz. Tabii İş Bankası kullanıyor ve World of Warcraft oynuyorsanız!

5 Kişiye Overwatch Hediye Ediyoruz!

YORUMLAR