İşte Apple watchOS 4 Çıkış Tarihi

İşte Apple watchOS 4 Çıkış Tarihi

Bugün tanıtımı yapılan Apple Watch 3 ile birlikte yeni işletim sistemi olan WatchOS 4 de tanıtıldı. Daha önce WWDC 2017 etkinliğinde detaylarını gördüğümüz yeni işletim sistemi, bugün itibarıyla tamamen tanıtılmış oldu.

19 Eylül'de çıkış yapacak olan yeni işletim sistemi Apple WatchOS 4, artık akıllı asistan Siri ile kullanılanılabilecek arayüze sahip. Ancak yeni işletim sisteminde, özellikle sağlık veya spor meraklıları için birkaç önemli düzenlemeler yer alıyor.

WatchOS 4 İle Gelen Yeni Özellikler

WatchOS 4 ile birlikte Apple Watch, kalp atış hızınızı çok daha yakından takip ediyor. Saatinizden kalp atış hızınızı görebiliyorsunuz ve kalp atış hızı uygulaması, kalp atış geçmişiniz hakkında daha fazla bilgi veriyor. Ayrıca eğer kalp ritminiz de sorun varsa uyarılıyorsunuz ve Apple Watch hareketsizken kalp atış hızınızı yükseldiğini algıladığında bilgilendiriliyorsunuz.

Ayrıca WatchOS 4, "Yüksek yoğunluklu aralık eğitimi" gibi yeni etkinlik türlerini desteklemenin yanı sıra, etkinliklerinizi anında değiştirme imkanı sunuyor. Örneğin; spor salonuna düzenli olarak uğrarsanız, Apple Watch koşu bandı, bisiklet ve diğer ekipmanlarla senkronize sağlıyor.

Spor ve sağlık yeniliklerinin dışında, Apple Music'in otomatik çalma listelerinin çoğunu otomatik olarak senkronize eden, yeniden işlenmiş bir müzik uygulaması bulunuyor. Son olarak, Apple Pay Cash ile ABD içerisinde para gönderme desteği geliyor.

Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Yeni Apple Saatlerin Fiyatı ve Özellikleri

Apple TV 4K Duyuruldu!

YORUMLAR