İşte Apple'ın iPhone 7 ve Ötesi İçin Tasarladıkları

İşte Apple'ın iPhone 7 ve Ötesi İçin Tasarladıkları

iPhone 7’nin 9 Eylül’de tanıtılabileceği kuvvetle muhtemel. İnternet üzerinde iPhone 7 dedikoduları bu tarihi işaret ediyor.

Ancak tüm dedikodular bir yana, Apple’ın yeni nesil iPhone’lar için neler tasarladığı da internete düşen 15 dakikalık bir konsept tanıtım videosunda net olarak anlatılıyor. Bu tasarımlardan özellikle iPhone 7 için yapılmış olanı son derece mümkün ve gerçeğe en yakını olarak değerlendirildi.

Apple’ın yakın takipçisi ve tasarımcı Yasser Farahi’ye yeni iPhone modelinin neye benzeyeceği soruldu, başarılı tasarımcıdan sadece iPhone 7’nin neye benzeyeceği değil, olası tüm yeni nesil iPhone cihazlarında yapılabilecek yeniliklerin videosu geldi.

Yasser Farahi’nin iPhone 7 tasarımında cihazın özelliklerinden birinin wireless şarj sistemine sahip olabileceği, tasarım açısından ise Apple'ın en az iki kuşak aynı tasarımı koruma prensibinin yine geçerli olduğu görülüyor.Yani iPhone 6 kuşağında olduğu gibi 7’de de ince, hafif ve yuvarlak hatlar var.

Yaser Farahi Apple’ın patentini aldığı pek çok teknolojik özelliğin yeni nesil telefonlarda nasıl kullanılabileceğini de detaylı olarak tasarlamış.

İşte yeni iPhone 7 ve yeni nesil iPhone tasarımları videosu.

İşte iPhone 7'nin Kamera Özellikleri

Apple iPhone 7, Ekranıyla Akıllı Telefon Tarihini Yeniden Yazabilir

iPhone 7'nin 7 Özelliği Hakkında Uzman Görüşleri

YORUMLAR