İşte Dev Markaların Yaptığı Her Şeyi Yapabilen 200 Dolarlık Comet Smartphone

İşte Dev Markaların Yaptığı Her Şeyi Yapabilen 200 Dolarlık Comet Smartphone

LG, Samsung, Sony alamıyorsanız 200 dolarlık Comet Smartphone hizmetinizde. Comet Smartphone su ve toz geçirmiyor, hatta suda yüzebiliyor ve dev markaların yaptığı her şeyi yapabiliyor. 

Comet Smartphone binlerce lira vererek aldığımız markaların korkulu rüyası olma kapasitesi yüksek bir akıllı telefon. Comet Smartphone’un teknik özelliklerinden önce denize düştüğünde batmaması en önemli özelliği. Son derece modern bir tasarıma sahip olan telefonun teknik özellikleri ise ayrı bir olay. Comet Smartphone tamamen “crowdfunding” sitemiyle Kickstarter’da desteklenen bir proje. Yani internet üzerinden, çok sayıda insan tarafından parasal katkı yoluyla fonlanıyor.

Comet Smartphone’un devlere taş çıkartacak özellikleri ise şöyle sıralanıyor: 4.7 inçlik HD ekrana sahip olan cihaz, 4000mAh batarya seti kullanıyor. 2.5 GHz Snapdragon 810 çekirdeğe sahip olan Comet Smartphone 4 GB RAM ile yüksek performans vaat ediyor. Cihazın hem ön hem de arka kamerası 16 MP çözünürlükte fotoğraf kalitesi sunuyor.

Comet Smartphone tüm bu performansı ve özellikleri ile 230 dolara tamamen kilitsiz telefon olarak piyasaya çıkacak. Çıkış tarihi 2016 Mayıs olarak duyuruldu. Comet Smartphone Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Comet Smartphone’un nasıl yüzdüğünü ve tüm diğer özelliklerini tanıtım videosundan izleyebilirsiniz.

Ev Yapımı Hoverboard ile Uçtu, Rekorlar Kitabına Girdi

Apple, Alışkanlıkları Değiştirecek Yepyeni Bir Klavye Tasarımı İçin Patent Aldı

Bağlantılı Arabalar Yollara Çıkmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR