İşte FIFA 18'de Yer Alacak 40 Şarkı!

İşte FIFA 18'de Yer Alacak 40 Şarkı!

Son yıllarda ezeli rakibi Pro Evolution Soccer'a her konuda üstünlük sağlayan FIFA, yeni oyunu FIFA 18'in video ve görselleriyle kullanıcıları bir hayli meraka sokuyor. Bugün EA Sport tarafından yayınlanan bir listede, FIFA 18 içerisinde yer alacak 40 şarkı paylaşıldı.

Listede genel anlamda bu yazın ve geçen yazın trend şarkılarını görüyoruz. Farklı müzik türlerinden şarkılara yer vermeye çalışan EA Sport listede, The National, Washed Out, Slowdive, Run The Jewels, The xx, The War On Drugs, ODESZA, Lorde gibi popüler isimlerin güncel şarkılarına yer vermiş durumda.

Ayrıca Alex Hunter’ın "Yolculuk’a geri dönüşünde" Mad Max: Fury Road, Divergent, Deadpool ve Wonder Woman gibi gişede büyük ilgi görmüş filmlerin müziklerini yapmasıyla ünlenen Junkie XL’den yeni şarkılar da konulmuş. Sanatçının ‘Yolculuk: Hunter Geri Dönüyor’ için yaptığı müzikler, kesinlikle ünlü filmlere yaptıklarıyla rakip olacak nitelikte.

Şu anda Spotify ve Apple Music'te paylaşılan liste, 3.taraf kişiler tarafından yakında YouTube'a yüklenecektir diye düşünülüyor. İsterseniz lafı fazla uzatmadan FIFA 18'de yer alacak şarkılara bir göz gezdirelim:

FIFA 18 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

FIFA 18 Demo Yayınlandı! FIFA 18 Demo İndir

YORUMLAR