İşte Holografik Monitör Holus, Her Eve Bir Tane Mutlaka Lazım

İşte Holografik Monitör Holus, Her Eve Bir Tane Mutlaka Lazım

Holus Holografic Display, 360 derece monitör tecrübesini bir masa üstünde yaşamanızı sağlıyor. Kesinlikle Holus’tan sonra monitörlere bakış açınız değişebilir.

Holus, holografik monitör bütün cihazlarınızı bağlayabileceğiniz ve bu cihazlarla yaptığınız her şeyi interaktif olarak üzerinde uygulayabileceğiniz bir cihaz. Holus, Kickstarter’da 50 bin dolar yatırımı hedeflemişti, ancak 2 ayda 165 bin dolara ulaştı.

Holus bireysel, arkadaşlarınızla veya ailenizle aynı ortamda dünyayı paylaşmanıza olanak veriyor. Oyunlar oynayıp, günlük sosyal medya alışkanlıklarınızı, telefon görüşmelerinizi ve tüm PC üzerindeki işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Kickstarter üzerinde Holus projesine 550 dolar yatıran herkes bir Holus Holographic Display‘e sahip olabiliyor. Holus Android, iOS, Windows 7-10, Linux cihazlarla anında uyum sağlıyor. Unity ve Unreal motorlarıyla yapılmış tüm oyunları da destekliyor.

Holus Home ve Holus Pro olarak iki farklı tipi olan holografik monitörün satış fiyatları henüz belli değil. Bu muazzam buluş ile ilgili daha detaylı bilgi ise Kickstarter sayfasında mevcut.

Holus’u daha iyi inceleyebilmek ve projeyi 3 boyutlu görüntülemek için SketchFab adresini de takip edebilirsiniz.

İşte Holus’un tanıtım videosu.

Sıcaklar Geliyor, 30 TL'ye Hem Kendinizi, Hem de PC'nizi Serinletin

İşte Dev Markaların Yaptığı Her Şeyi Yapabilen 200 Dolarlık Comet Smartphone

Türkiye, İlk Yerli Malı Dornier D 328 Tipi Uçağı Uçurmaya Hazırlanıyor

YORUMLAR