İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye Çıkış Tarihi!

İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye Çıkış Tarihi!

Apple, 12 Eylül’deki lansmanda iPhone X’in (iPhone 10) yanı sıra, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı da tanıtmıştı. Daha önce Türkiye fiyatlarını duyurduğumuz her iki cihazın Türkiye çıkış tarihleri de bugün itibariyle belli oldu. İşte iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye çıkış tarihi!

Uzun zamandır sorulan, “iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ne zaman çıkacak?” sorusu cevabını buldu. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye satış tarihi, 20 Ekim olarak açıklandı.

Yeni iPhone 8 serisi, Steve Jobs Theatre’daki lansmanda beklenen heyecanı yaratamamıştı. Zaten lansman sonrası Apple mağazalarının önünde görmeye alıştığımız kuyrukların son derece az olduğunu, daha önce yüzlerce insanın beklediği bu kuyruklarda 25-30 kişinin beklediğini görmüştük.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye Çıkış Tarihi Açıklandı

İşlemci ve kamera performansı güçlendirilen iPhone 8’in tasarımı, bir önceki modelle aynı çizgilere sahip. Tek fark, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın arka yüzeyinin yeni bir cam tabana sahip olması olmuş. Buna rağmen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'a kıyasla çok daha güçlü olduğunu söylemeliyiz.

Türkiye çıkış tarihi 20 Ekim olarak duyurulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın beklenen satış rakamına ulaşıp ulaşamayacağı en büyük merak konusu. Bununla birlikte, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye fiyatı hakkındaki haberimize bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone 8 veya iPhone 8 Plus almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR