İşte Microsoft Edge Tarayıcı Eklentileri

İşte Microsoft Edge Tarayıcı Eklentileri

Microsoft Edge tarayıcının eklentilerinin çok yakında geleceği haberi internete sızdırıldı. Haberin yanı sıra eklentilerin indirileceği anasayfa da görüntülendi.

Internet Explorer'ın yavaş yavaş emekliye ayrılmasıyla beraber Microsoft Edge tarayıcının önemi artıyor. Kendini sürekli geliştiren Edge tarayıcı çok yakında eklentilere de kavuşacak.

Windows 10 ile beraber gelen Microsoft Edge tarayıcı varsayılan tarayıcı olabilmek için ikna turlarına hala devam ediyor. Ancak diğer tarayıcılarda büyük kolaylıklar sağlayan eklentilerin Microsoft Edge tarayıcıya 2016 yılından önce gelmeyeceği haberi bu şansını gittikçe azaltıyordu. Microsoft bu tehlikenin farkına varmış olacak ki, Edge tarayıcı için eklenti politikasını hızlandırdı. Microsoft Edge eklentileri için beta testler bir süredir devam ediyordu. Microsoft cephesinde bu testlerin Aralık ayı içinde de süreceği, eklentilerin kararlılıklarının tam anlamıyla tecrübe edildikten sonra tarayıcıya eklenebileceği konuşuluyordu. Görünen o ki, bu testler tamamlanmak üzere.

Aşağıdaki sayfalar hazırlanmış olan eklentilerin nasıl tarayıcıya eklenebileceği ve neler olduğuna dair ip uçları da veriyor. 

Microsoft Edge, Chrome ve Firefox'tan Daha Hızlı Çıktı!

Windows 10'a Gelen Yeni Tarayıcı Microsoft Edge'i Deneyin!

YORUMLAR