İsviçre Çakısı Gibi Telefon: Saygus V2

İsviçre Çakısı Gibi Telefon: Saygus V2

Akıllı telefonunuzdan ne istediğinize dair bir liste çıkarsanız neleri bu listeye koyardınız? Büyük olasılıkla CES 2015’in yeni yıldızı Saygus V2 tüm bu listedeki ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir telefon.

 2015'in birinci çeyreğinde raflara yerleşecek olan telefon, Android dünyasının aklını karıştıracak gibi görünüyor. Hala fiyatı belirlenmemiş olan Saygus V2 su geçirmez kasasının içerisinde ayrı ayrı pek çok telefonun özelliğini tek bir cihazda toplamayı başarmış. 

Saygus V2 neler mi yapıyor? Hemen sıralayalım; 21 MP arka kameraya sahip olan cihazın, 'selfie' tutkunları için ön kamerası da 13 MP olarak tasarlanmış. Saygus V2 şimdiye kadar hiç duyulmamış büyüklükte bir depolama kapasitesi olan 320 GB SD slota sahip. Su geçirmeyen çelik kasasına rağmen son derece hafif. 5 inçlik 1080p Süper Amoled ekrana sahip ve güneş ışığını direk olarak alsa da görüntü kalitesinden ödün vermiyor. 

V2'nin ince kasasının yanlarında kamera kontrol tuşu, parmak izi tarayıcısı, TV ile entegre olabilen kablosuz verici gibi eklentileri var. 64 GB dahili depolama sistemi ile göz dolduran telefon, Android 4.4.4 işletim sistemi kullanıyor ve 2.5 GHz quad-core Qualcomm Snapdragon çekirdekten gücünü alıyor. 3 GB RAM kullanan Saygus V2 son derece hızlı ve batarya ömrü de tüm bu özelliklerine göre oldukça güçlü.

Saygus V2 Harman Kardon hoparlörleri sayesinde rahatça müzik dinleyebileceğiniz ses kalitesi ve gücüne de sahip. Bunun yanı sıra Cypher gürültü kesme teknolojisi sayesinde konuşma sırasında sizin sesinizden başka tüm seslerin karşı tarafa gitmesini engelleyebiliyor. 

Bu rüya gibi akıllı telefonun fiyatı heyecanla bekleniyor. 

2015'in Mobil Teknoloji Falı

SUS Zenfone 2, CES 2015'te Tanıtıldı

HP, CES 2015'te İki Mini Masaüstü Bilgisayar Modelini Tanıttı

Kodak, CES 2015'te Android Telefon ve Tabletini Tanıtacak

Acer, 64-Bit ve 4G'li Akıllı Telefonunu CES 2015'te Tanıttı

YORUMLAR