iTÜ Öğrencileri Prisma'ya Rakip Olarak Artly'yi Geliştirdi!

iTÜ Öğrencileri Prisma'ya Rakip Olarak Artly'yi Geliştirdi!

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında çok kısa bir zamanda liderliği kazanan Prisma uygulaması, Türkiye dahil olmak üzere onlarca ülkede milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Prisma'nın bu başarısından esinlenen iTÜ’lü Türk mühendisler kendi uygulamaları olan Artly'yi geliştirdi.

Artly uygulaması nedir?

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Artly, fotoğrafları sanatsal efektler ile güzelleştirmeyi amaçlıyor. Uygulama henüz 10 taneye yakın filtreye sahip olmasına rağmen oldukça güzel işler çıkarıyor. Bu fotoğraf güzelleştirme uygulamasının kullanımı da oldukça basit. Artly uygulamasını açıyorsunuz ve fotoğraf çekip kendinize özel bir filtre seçiyorsunuz. İşte bu kadar basit!

Artly uygulamasını kullanarak düzenlediğiniz fotoğrafları çeşitli sosyal medya sitelerinde de paylaşabiliyorsunuz. Artly uygulaması üzerinde yer alan bazı butonlar bu paylaşım işlemlerinizi kolaylaştırıyor. 

Prisma'ya oranla daha hızlı çalışan Artly uygulamasını iTÜ'lü mühendisler sürekli olarak geliştirmeye çalışıyorlar. Şu anda mağazada 50.000'e yakın indirilme sayısına ulaşan uygulamanın ileride çok daha fazla popüler olacağı  söyleniyor.

Artly uygulaması nasıl indirilir?

Fotoğraflardan Prisma Logosu Nasıl Kaldırılır?

Prisma Nedir, Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR