iTunes 11 Mac OS X ve Windows İçin İndirilebilir

iTunes 11 Mac OS X ve Windows İçin İndirilebilir

Uzun bir bekleyişin ardından basitleştirilmiş bir oynatıcı, yeniden tasarlanmış mağaza arayüzü ve yeni iCloud özellikleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan Apple iTunes 11, Mac OS X ve Windows için yayınlandı.

Baştan aşağı yeniden tasarlanan iTunes 11 ile artık her albüm, film ve TV şovu için farklı kapak tasarımları kullanılabilecek. Bir öncelik haline getirilen kişisel tavsiyeler ve favorileri en iyi şekilde keşfedebilmeniz için yeniden tasarlanan mağaza arayüzü yeni iTunes'la sizleri bekliyor.

iTunes üzerinden satın aldığınız her şeyi yeni iCloud bölümü sayesinde çift tıklayarak doğrdudan oynatma imkanına sahip olduğunuz gibi isterseniz kolayca bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.

Yeni MiniPlayer önceki ve sonraki çalacak parçaların albüm kapaklarını göstermenin dışında ayrıca kolay arama fonksiyonlarına da sahiptir. Kolaylaştırılmış arama seçenekleri sayesinde arama bölümüne yazmaya başladığınız anda arşiviniz üzerinde bulunan listeden şarkılar karşınıza gelmeye başlayacaktır.

Son olarak güzel özelliklerden birisi de iCloud'un artık izlediğiniz filmin veya TV şovunun yerini hatırlayacak olması. Böylelikle izlediğiniz filme veya TV şovuna kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

iTunes 11'i deneyerek yeni özelliklerinden yararlanmak isterseniz, sitemiz üzerinden en son iTunes sürümünü hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

YORUMLAR