iTunes 11.3 Yayınlandı, Hemen Güncelleyin!

iTunes 11.3 Yayınlandı, Hemen Güncelleyin!

Apple’ın multimedya yazılımı iTunes’un yeni güncellemesi çeşitli iyileştirmelerin yanı sıra HD filmler için yeni özellikleri de beraberinde getiriyor. iTunes 11.3 güncellemesinin detayları haberimizde.

Apple, yeni mobil işletim sistemi iOS 8’i geliştirmeyi sürdürürken, mevcut yazılımları için de güncelleme sunmaya devam ediyor. Şirketin zengin içerikli multimedya yazılımı iTunes dün itibariyle yeni bir güncelleme alarak hem Windows hem de Mac kullanıcıları için 11.3 sürüme kavuştu.

Güncellenen iTunes’ta en dikkat çeken yenilik; HD içerik satın alan kullanıcılara özel sunulan iTunes Extras. HD filmler için geçerli olan iTunes Extras, film tutkunlarına kamera arkası videolar, yüksek çözünürlüklü galeriler, yapımcı yorumları, çok özel sahneler, oyuncu röportajları, kısa videolar ve çok daha fazlasını sunuyor.

Apple’ın belirttiğine göre iTunes Extras daha önce satın alınan HD filmlere otomatik olarak eklenecek. Kullanıcılar bu çok özel içerikten faydalanmak için ekstra ücret ödemek durumunda kalmayacak. iTunes Extras’ın masaüstü platformun yanı sıra, 6.2 güncellemesini alan Apple TV’lerde de olduğunu ve bu sonbaharda yayınlanacak olan iOS 8’de de olacağını belirtelim.

Apple Tamamen Şeffaf Cihaz Mı Yapmaya Çalışıyor?

Apple eBay'de Ucuz Telefon Mu Satıyor?

YORUMLAR