iTunes Güncellendi

iTunes Güncellendi

Apple'ın müzik, video, uygulama, oyun indirme, düzenleme ve oynatma aracı iTunes, 11.0.3 sürümüne yükseltildi. Yeni iTunes güncellemesiyle birlikte mini oynatıcı üzerinde görüntülenebilen albüm kapakları ve geniş kütüphaneler için performans artışı desteği kullanıcılara sunuldu.

Kuşkusuz en dikkat çeken güncelleme mini oynatıcı üzerinde gerçekleştirildi. Artık kullanıcılar mini oynatıcı üzerinde albüm kapaklarını görebileceği gibi çalma listesinde yer alan sıradaki şarkıları da görüntüleyebilecekler. Albüm kapağı görünümünü aktifleştirebilmek için mini oynatıcı üzerinde farenizi gezdirirken beliren kontrol menüsü üzerine tıklayarak albüm kapağı görünümünü genişletebilirsiniz.

Bir diğer güzel yenilik de mini oynatıcı üzerinde yer alan ilerleme çubğunun geri gelmiş olmasıdır. Apple'ın iTunes 11 sürümüyle birlikte açıklanamaz bir şekilde ilerleme çubuğunu kaldırması birçok iTunes kullanıcısını rahatsız etmişti ve şimdi ilerleme çubuğunun tekrar geri gelmiş olması sevindirici.

iTunes 11.0.3 sürümüyle gelen diğer değişiklikler arasında şarkı görünümü sırasın albüm kapaklarının görüntülenebilmesi ve tek seferde birden fazla diske sahip olan albümlerin düzenlenebilmesi gibi özellikler yer almakta. Ayrıca yenilikler arasında güncellenen iOS uygulamaları için yeni bir arayüz de yer almakta. Güncellemeler artık uygulamalar bölümünde kendi sekmeleri altında görüntülenecek.

PC ve Mac için güncellenen iTunes 11.0.3 sürümünü sitemiz üzerinden güvenilir ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Google Sesli Arama Özelliği Artık Bilgisayarlarımızda

YORUMLAR