iWancy Uygulamasıyla Hediye Seçme Telaşına Son

iWancy Uygulamasıyla Hediye Seçme Telaşına Son

Doğum günleri, sevgililer günü, bebek ve evlilik zamanları gibi sevdikleriniz için önemli olan günlerde onlara bir hediye almak istemeniz çok doğal. Ancak zaman zaman bu hediyeleri seçmek bir zulüm haline gelebiliyor çünkü hediyeyi seçeceğiniz kişinin neyi beğenip neyi beğenmeyeceğine dair yeterince bilgi edinemiyorsunuz. iWancy uygulaması bu sorunun üstesinden kolayca gelmenizi sağlıyor ve sizi hediye araştırma derdinden kurtarıyor.

Uygulamayı kullanarak hediyeyi alacağınız kişinin bilgilerini giriyor, daha sonra Amazon üzerinden bir hediye araştırması yapmasına izin veriyorsunuz. Elbette bu araştırmanın yapılabilmesi için doldurmanız gereken veriler var. Bu verileri kısaca listelemek gerekirse;

  • Bütçeniz
  • Hediye sebebi
  • O kişiyle ilişki düzeyiniz
  • Cinsiyeti
  • İlgi alanları
  • Yaşı

Tüm bu bilgileri girdiğinizde, hediye alacağınız kişinin beğeneceği şeyler uygulamanın kendi algoritması kullanılarak belirleniyor ve o ürünün Amazon üzerindeki satın alma bağlantısı da size sunuluyor. Fakat bir ürün bulunduktan sonra illa ki satın almak zorunda da değilsiniz. Dilerseniz ürünün ne olduğunu öğrendikten sonra ülkemizdeki marketlerde araştırma yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Ürünlerin seçilme sürecinde kullanılan algoritma rastgele çalışmıyor ve Amazon üzerindeki ürünlerden en çok tercih edilen ve iyi yorumlar alanları belirliyor. Elbette bunu bütçeniz dahilinde yapmayı da unutmuyor. Bu sayede binlerce benzer ürün arasında seçim yapmak zorunda kalmıyor ve uygulamanın en doğrusunu yaptığından emin olabiliyorsunuz.

Eğer siz de hediye seçmenin en zor işlerden birisi olduğuna inanıyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğine inanıyorum. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı Android ve iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR