iWatch'un Üretimi Gecikiyor

iWatch'un Üretimi Gecikiyor

Apple'ın akıllı saati iWatch'un üretimi için beklenen tarih Kasım'a kaydı. Piyasaya sürülmeye başlanan Android akıllı saatlerden bir hayli sonra satışa sunulacak iWatch, ilgi kaybeder mi?

Apple ürünlerinin çıkış tarihleri konusunda verdiği tarihlere güvenilen Taylandlı KGI Securities Research Analisti Ming-Chi Kuo'nun iWatch seri üretimi için öngördüğü tarih Kasım'a ötelendi. Apple'ın 2014 cihaz piyasaya sürme takvimi için daha önce Eylül sonu olarak tarih veren Kuo, üretim hacminin yüzde 40 düşürülerek 3 milyon olarak öngörüldüğünü belirterek, Kasım ortalarında  üretimine başlanacak iWatch hakkındaki bazı dedikodulara da açıklık kazandırmış.

Saatin dayanıklılığıyla gündeme gelen safir kaplı ekrana sahip olacağı doğrulanmış durumda. Apple böylece pahalı fakat dayanıksız cihaz ürettiği konusundaki önyargıları kırabilir. Ayrıca suya daha dayanıklı olacağı da söylenen cihazın esnek AMOLED ekrana ve pek çok sensörü barındıran yeni sistem çipe sahip olacağı da doğrulandı.

Ekim'de resmi bir açıklamayla raflara çıkış tarihinin açıklanması beklenen saatin 2014 sonunda çıkacağı konuşuluyor. Piyasaya çıkışı geç olsa da marka bağımlılarının sabırla bekleyeceğini öngörsek sanıyoruz yanlış olmaz.

Assassin's Creed Pirates iOS için Ücretsiz!

LG'nin Amiral Telefonu G3'ün Çift Sim Kartlı Modeli Üretilecek

YORUMLAR