iWork ve iMovie Yeni iOS Cihaz Alanlar için Ücretsiz Oldu

iWork ve iMovie Yeni iOS Cihaz Alanlar için Ücretsiz Oldu

Apple'ın dün akşam saatlerinde başlayan yeni cihazlarını tanıtım etkinliğinde, cihazların tanıtımıyla birlikte açıklanan haberlerden biri de bazı popüler uygulamaların yeni iOS cihaz satın alan kişiler için ücretsiz olacağıydı.

Bu açıklama ile birlikte, yeni iPhone, iPad veya 5. nesil iPod Touch satın alacak kullanıcılar iMovie, Keynote, Pages, Numbers, iPhoto ve iWork gibi popüler uygulamalara ücretsiz sahip olabilecek.

Şirketin CEO'su Tim Cook dün akşamki etkinlikte yaptığı açıklama ile neredeyse tüm müşterilerimiz bu uygulamarı istiyor dedi. Müşterilerinin ilgi alanları ve taleplerini dikkate alarak, bundan sonra yeni İOS cihaz alanlar için bu uygulamaların hepsini ücretsiz yapan Apple, yeni cihazlarının haricinde etkili hamleler yapmayı başardı diyebiliriz.

Yeni bir iOS cihaz satın aldığınızda bu uygulamalardan istediklerinizi Apple Uygulama Mağazasına girerek ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Uygulamalar arasından Keynote ve Pages'ın normal fiyatı 9.99 $, iMovie'nin fiyatı ise 4.99 $. Bakalım Apple hem yeni telefonları iPhone 5S ve iPhone 5C hemde beraberinde yaptığı hamleler ile hedeflediği satış rakamlarına ulaşabilecek mi?

iPhone 5C, iPhone 5S ve iOS 7 Hakkında Herşey

YORUMLAR