İzmir'de Bedava İnternet Dönemi Başlıyor

İzmir'de Bedava İnternet Dönemi Başlıyor

İçinizde benden başka "keşke böyle gittiğimiz her yerde ücretsiz kablosuz internet olsa. İnternet bütün her yeri sarmış olsa..." gibisinden hayaller kuranlar var mı? Yoksa yalnız mıyım? Eğer böyle içinde böyle hayaller taşıyanlar varsa sizleri İzmir'e alalım.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan bir açıklamaya göre; İzmir Kalkınma Ajansı ile ortak olarak hayata geçirdiği 'şehirde ücretsiz internet' projesinin ihalesi tamamlandı. Şehirde şuanda yalnızca  Pasaport Meydanı'nda ücretsiz internet hizmeti veriliyor. Altyapı çalışmaları yaza kadar tamamlanmış olduğunda toplamda 8 noktada ücretsiz internet hizmeti verilecek. 

Gündoğdu Meydanı, Kültürpark (Fuar), Konak Meydanı, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı, Tarihi Havagazı Fabrikası, Buca Hasanağa Spor Kompleksi ve Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde yapılacak olan altyapı çalışmalarından sonra WizmirNET adı verilen kablosuz internet hizmeti hayata geçirilecek. Bu proje kapsamında İzmirliler akıllı telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarlarıyla ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilecek. 

Bir kez alındıktan sonra 24 saat boyunca geçerli olan şifreyle 8 noktadan yayın yapan kablosuz istasyonlardan internete girilebilecek. Aynı zamanda internet hizmetine kentli numarasıyla da giriş yapılabilecek.

GTA V Multiplayer Modu Yayınlandı!

YORUMLAR