Jailbreak Aracı PanGu Güncellendi!

Jailbreak Aracı PanGu Güncellendi!

iOS kullanıcılarının bir numaralı yardımcısı olan PanGu yazılımı, yeni bir güncellemeyle birlikte desteklediği cihaz sayısını da arttırdı.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanıcılarına daha fazla kontrol imkanı sunan jailbreak işlemi PanGu yazılımıyla oldukça basit bir şekilde yapılabiliyor. PanGu aracı ise tüm iOS cihazlarını desteklemediği için kendini güncelleyerek daha fazla cihaz için kullanılabilir hale geldi.

Çoğu iOS kullanan cihazla uyumlu çalışan PanGu, 9.7 inç ekran boyutuna sahip iPad Pro ve 6. nesil iPod'u desteklemiyordu. Yeni yapılan güncellemeyle birlikte PanGu bahsettiğimiz iki cihazı da destekler hale geldi. Bu cihazların dışında en son yaptığı güncellemeyle birlikte çoğu yeni nesil iOS işletim sistemini kullanan telefonu da destekler halde. Yani artık 9.7 inçlik iPad Pro ve 6. nesil iPod dahil olmak üzere tüm iOS cihazlarını PanGu ile jailbreak yapabilirsiniz.

PanGu'nun jailbreak aracını Windows işletim sisteminde kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda iOS dosyasını indirip jailbreak yapabilmenizde mümkün. PanGu'yu indirme linklerine aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Bu arada PanGu'nun güvenilirliği hakkında bazı tartışmalar mevcut. Bu yüzden telefonunuzu jailbreak yapmadan önce bir kez daha düşünmenizde fayda var.

Jailbreak'li Cihazı Sıfırlama İşlemi Nasıl Yapılır?

Jailbreak'li iPhone ve Jailbreak'siz iPhone Karşılaştırması

YORUMLAR