James Bond: No Time to Die Uzunluğu Belli Oldu!

James Bond serisinin yeni filmi James Bond: No Time to Die ne kadar uzunluğa sahip olacak? Yeni sızıntılar merak edilen soruya ışık tuttu.

James Bond serisinin yeni filmi James Bond: No Time to Die ne kadar uzunluğa sahip olacak? Yeni sızıntılar merak edilen soruya ışık tuttu.

James Bond: No Time to Die Uzunluğu Sızdırıldı!

Amerikan sinema zinciri Regal yaklaşmakta olan James Bond filminin uzunluğu hakkında merak edilen soruyu (muhtemelen yanlışlıkla) açığa çıkardı. Buna göre yeni film 163 dakika uzunluğunda olacak ve eğer bu doğru ise No Time to Die, tarihin en uzun James Bond filmi olmuş olacak. Mevcut durumda en uzun film ise 148 dakika uzunluğa sahip Spectre olarak öne çıkmakta.

Bu toplam 2 saat 43 dakika yapıyor ve Avengers: Endgame'e kıyasla yalnızca 18 dakika daha kısa. Buna ek olarak daha önceki bir sızıntı 174 dakika uzunluğu işaret ediyordu. Bu biraz daha uzun bir süreye sahip ancak yeni tahminden çok da uzak değil. 

Yani her durumda gerçekten uzun bir film ile karşılaşmayı bekliyoruz ve bu, Daniel Craig bu role son kez can vereceği için onu uzun uzun izleyebilme şansını elde edebileceğimiz anlamına geliyor.

James Bond serisinin yirmi beşinci filmi olan ve Bond 25 olarak da bilinen yeni film 03 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek. Peki siz bu film hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorumlar sekmesinden bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR